Sprzęt biurowy i podstawowe technologie: Co mogą zrobić dla Twojej firmy

Wraz z ciągłym rozwojem technologii znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdej możliwej sytuacji w dzisiejszym świecie może być przytłaczające. Ustalenie, co jest warte inwestycji, zwłaszcza w przypadku Twojej firmy, może być zniechęcającym zadaniem.

Niektóre innowacje zwiększają wydajność i integrują różne obszary działalności firmy, podczas gdy inne mogą skończyć zbierając kurz w kącie.
Wierzymy, że dostarczamy naszym klientom sprzęt biurowy i technologię, która odpowiada ich potrzebom i jest w odpowiedniej cenie. Wszystkie nasze produkty i usługi są wspierane przez certyfikowany, wykwalifikowany i doświadczony zespół wsparcia technicznego. Nasz zespół sprzedaży będzie współpracował z klientem i przeprowadzi bezpłatną ocenę jego potrzeb w zakresie sprzętu biurowego i technologii.
Poniżej znajduje się lista najważniejszych urządzeń i rozwiązań technologicznych dla firm i biur domowych, które pomogą Twojej firmie osiągnąć szczytową wydajność:
 

Kopiarki wielofunkcyjne

Od wielopoziomowych firm korporacyjnych po małe biura, ma kopiarki wielofunkcyjne dla Ciebie. Posiadamy szeroki wybór kopiarek wielofunkcyjnych, w tym pełnokolorowe, czarno-białe, laserowe, przyjazne dla środowiska i wiele innych.
Kluczowym elementem w procesach biurowych są kopiarki wielofunkcyjne, które drukują, kopiują, skanują i faksują za pomocą jednego urządzenia. Skanuj i udostępniaj pliki papierowe za pomocą zintegrowanych rozwiązań oraz twórz dokumenty PFD z możliwością przeszukiwania za pomocą wbudowanego skanera sieciowego. Skorzystaj z sieci bezprzewodowej, BYOD lub funkcji drukowania mobilnego w kopiarce.

Drukarki

Niezależnie od tego, czy zaczynasz rezygnować z papieru, czy drukujesz setki lub tysiące dokumentów każdego dnia, drukarka nie jest zasobem, na którym można oszczędzać. Problemy z połączeniem, zacięcia papieru i opóźnienia w drukowaniu to typowe problemy, które spowalniają działalność firmy i których należy unikać za wszelką cenę. Aby zwiększyć wydajność pracowników, wypróbuj drukarkę z funkcją drukowania mobilnego lub taką, która oferuje prędkość do 65 stron na minutę.

Drukarki produkcyjne - prasy cyfrowe

Cyfrowe drukarki produkcyjne Canon na papier cięty zapewniają wysokiej jakości dwustronny druk z podawaniem arkuszy z bardzo dużą prędkością. Drukarki cyfrowe Canon zapewniają niezawodną, wszechstronną wydajność, która definiuje druk klasy produkcyjnej dla druku transakcyjnego, grafiki artystycznej i korporacyjnych centrów druku.
Łącząc technologie drukarek Canon i Océ, wiesz, że możesz liczyć na sprawdzone, skalowalne systemy druku produkcyjnego na arkuszach ciętych, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Cyfrowe drukarki produkcyjne Canon, zbudowane by trwać, są wspierane przez niezrównany, wielokrotnie nagradzany serwis.
Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie wydajności, wejście na nowe rynki, czy opracowanie nowych aplikacji druku, te cyfrowe drukarki są w stanie zrobić wszystko.

Drukarki wielkoformatowe

Twórz wysokiej jakości, wysokonakładowe wydruki czarno-białe lub kolorowe. Drukarki wielkoformatowe firmy Canon zapewniają rozwiązania dla wszystkich potrzeb związanych z dokumentami technicznymi, projektami graficznymi, plakatami i oznakowaniem.
Nasze szerokie portfolio wielkoformatowych drukarek technicznych generuje bardzo dokładne czarno-białe i kolorowe wydruki, dzięki czemu Twoje rysunki, dokumenty i prezentacje są dokładne, odważne i atrakcyjne.
Przekraczając granice wyobraźni, możesz tworzyć za pomocą naszych najnowocześniejszych, wysokiej jakości drukarek graficznych, które obsługują szeroką gamę nośników i wyznaczają nowe standardy wszechstronności, elastyczności i niezawodności.

Skanery

W miarę jak nasz świat przechodzi na platformy cyfrowe, niezwykle ważne jest posiadanie elektronicznych kopii ważnych dokumentów i umów. Skanowanie fizycznych dokumentów do komputera, urządzenia mobilnego lub do chmury nie tylko zwiększy wygodę i dostępność, ale także da Ci więcej możliwości zabezpieczenia danych poprzez ich zaszyfrowanie i ochronę hasłem. Jeśli szukasz produktu typu "wszystko w jednym", zapoznaj się z naszymi drukarkami wielofunkcyjnymi i zaspokój swoje potrzeby w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania w jednym miejscu.

Zarządzane rozwiązania informatyczne

Zarządzane usługi i produkty IT firmy dają Twojej firmie przewagę, jeśli chodzi o utrzymanie sprzętu biurowego i infrastruktury IT bez obaw o naruszenie bezpieczeństwa.
Mając bezpośredni dostęp do naszego wykwalifikowanego zespołu IT, możemy pomóc Twojej firmie pracować wydajniej dzięki wdrożeniu bezpiecznej sieci i najważniejszych programów, zdalnemu monitorowaniu i zarządzaniu.

Rozwiązania programowe-
Zarządzanie sprzętem biurowym-
Indywidualne plany zarządzania IT- 

Zdalne wsparcie po godzinach pracy, zdalne i na miejscu-
Kompleksowe odzyskiwanie danych i tworzenie kopii zapasowych-
Bezpieczeństwo cybernetyczne, uwierzytelnianie wieloskładnikowe i ochrona antywirusowa
 

Zarządzanie dokumentami

Przekształć swoje biuro w wydajną, ekologiczną maszynę do pracy dzięki rozwiązaniom do zarządzania dokumentami, które ograniczają straty czasu, papieru i pieniędzy.
Pomagamy firmom efektywniej wejść w erę cyfrową, dostarczając oprogramowanie do zarządzania dokumentami i automatyzacji procesów biznesowych, które jest łatwe do opanowania i obsługi.

Dzięki cyfrowej transformacji można w ciągu kilku sekund wyszukiwać, przechwytywać, odzyskiwać, udostępniać i zatwierdzać cenne informacje zawarte w dokumentach.

 

 

 

Autor

Paweł Ceglarz

"Za­war­tość kar­tki pa­pieru by­wa mądrzej­sza niż cały człowiek."

Zobacz również

Kontakt

Tel: 800-123-456

E-mail: kontakt@fiak.pl

fiak.pl

ul. Papiernicza 25

30-415 Kraków